Periyodik Bakım

Periyodik Bakım

Periyodik Bakım Nedir?
Periyodik bakım; motorlu araçların belli aralıklarla kontrol, ayar ve değiştirme işlemlerinin gerçekleştirilmesi işlemidir ve aracınızın performansı açısından büyük önem arz etmektedir. Periyodik bakım, aracınızın yürüyen aksamı ile ilgili detayların kontrolünü sağlayacağından oluşabilecek arızaların önüne geçilmesini sağlayacağı gibi, daha keyifli ve güvenli bir sürüş sağlamanızda da etkili olacaktır. Eğer aracınızın periyodik bakım vakti gelmiş ise Kahramanmaraş içerisindeki en güvenilir ve en tecrübeli servisimize davetlisiniz.

Toyota Periyodik Bakım
Toyotacı Murat olarak aracınızın 10.000KM periyodik bakımı yapılırken motor yağı değişimi, motor yağ filtresi, yakıt filtresi ve hava filtresi değişimi gibi işlemler mutlaka önerilir. Böylece temiz motor yağı, temiz filtrelerle aracınızın motor ömrünü uzatır, motorun performansını korur ve yakıt tüketimi miktarını minimum seviyeye düşürür.

Toyotacı Murat olarak Toyota 10.000 kilometre periyodik bakımı konusunda edindiğimiz tecrübeler ve bilgiler sayesinde Kahramanmaraş’ta aracınız için problemsiz ve çözüm garantili sente ayarını yapmakta iddialıyız. İletişim sayfasından iletişim bilgilerimize veya servis adresimize ulaşarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Whatsapp Destek

Murat Ahraz

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?