Hakkımızda

2010 Yılında kurulan Toyotacı Murat, uzman kadrosu ile Toyota marka araçların tüm modellerine, kaporta, boya, motor, mekanik, elektrik – elektronik ve yedek parça hizmeti sunmaktadır.

Gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor, en iyi hizmeti en kısa zamanda veriyoruz. Aracınız servisimize gelir gelmez arıza teşhis bağlantısı ile aracın kendi yönetim sistemine bağlanıp, verileri kontrol ederek araca fiziki müdahelede bulunmadan arıza tespitini yapıyor, bu sayede gereksiz parça değişimi ve zaman kaybını önleyerek hizmetimizdeki verimliliği ve tasarrufu artırıyoruz.

Yağ değişimi, hava, yakıt, polen filtresi, fren sistemi, egzoz gaz emisyonu kontrolü, lastik ve klima bakımı, kaporta, fırın boya, mekanik ve motor hizmetlerini en uygun işçilik, orjinal yada muadili yedek parçalarla sağlıyor, aracınızın ihtiyaç duyduğu tüm bakım, onarım ve servis hizmetlerini titizlikle ve hızlı bir şekilde sunuyoruz.

Türkiye’de en çok tercih edilen sigorta şirketleriyle anlaşmamız bulunmakta. Hasarlı araçlardaki sigorta hasar bildirimi, hasar dosya takibini müşterilerimiz adına yapıyor ve süreci başından sonuna kadar takip ediyoruz.

Whatsapp Destek

Murat Ahraz

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?